Wazzaaap

Wazzaaap Forum 92.53.42.53:27016
 
HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Server Powerd By : Банирани Играчи 14iznkn
Wazzaaap

Share
 

 Банирани Играчи

Go down 
АвторПорака
insaneivan
Web Coder
insaneivan

Мислења : 31
Години : 26
Придружен на : 2009-02-28

Банирани Играчи Empty
ПишувањеПредмет: Банирани Играчи   Банирани Играчи I_icon_minitimeНед Мар 08, 2009 12:09 pm

Ете така..
темава вака значи..
Банираните и Админите имаат само право на ваа тема да дискутираат..
Останатите кои што ќе нема тоа да го почитуваат,мислењата ке и бидат избришани и ќе бидат казнети од админите!
Затоа ве молам почитувајте ги вие правила...
Ајде...
Банираните и Админите,Барајте за бан анбан и одговори од Админите...
За да ве одбанират ке требате да го земете ипот од страната : www.wahatismyip.com или www.speedtest.net
Ајде сега..
почнуваме!


Последната промена е направена од insaneivan на Пон Мар 09, 2009 3:33 am. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wazzaaap.macedonianforum.net
insaneivan
Web Coder
insaneivan

Мислења : 31
Години : 26
Придружен на : 2009-02-28

Банирани Играчи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Банирани Играчи   Банирани Играчи I_icon_minitimeНед Мар 08, 2009 12:11 pm

ADMIN insaneivan BANNED : asd
reason : wh
demo : по потреба..


Последната промена е направена од insaneivan на Пон Мар 23, 2009 1:16 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wazzaaap.macedonianforum.net
insaneivan
Web Coder
insaneivan

Мислења : 31
Години : 26
Придружен на : 2009-02-28

Банирани Играчи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Банирани Играчи   Банирани Играчи I_icon_minitimeНед Мар 08, 2009 3:24 pm

ADMIN insaneivan! BANNED : your name засекогаш
reason : aim & пцуење
demo : не


Последната промена е направена од insaneivan на Пон Мар 23, 2009 1:16 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wazzaaap.macedonianforum.net
insaneivan
Web Coder
insaneivan

Мислења : 31
Години : 26
Придружен на : 2009-02-28

Банирани Играчи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Банирани Играчи   Банирани Играчи I_icon_minitimeНед Мар 08, 2009 3:36 pm

ADMIN insaneivan! BANNED : aK.lukas 1000min
reason : wh преку ѕид буше...
demo : не


Последната промена е направена од insaneivan на Пон Мар 23, 2009 1:17 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wazzaaap.macedonianforum.net
insaneivan
Web Coder
insaneivan

Мислења : 31
Години : 26
Придружен на : 2009-02-28

Банирани Играчи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Банирани Играчи   Банирани Играчи I_icon_minitimeПон Мар 09, 2009 7:41 am

ADMIN insaneivan! BANNED : TRIF 100min
reason : wh
demo : не
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wazzaaap.macedonianforum.net
insaneivan
Web Coder
insaneivan

Мислења : 31
Години : 26
Придружен на : 2009-02-28

Банирани Играчи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Банирани Играчи   Банирани Играчи I_icon_minitimeПон Мар 23, 2009 1:18 pm

Темава ја затварам..!
Не треба ваа тема..пошто не барате причини темата ќе биди заклучена..!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wazzaaap.macedonianforum.net
Sponsored content
Банирани Играчи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Банирани Играчи   Банирани Играчи I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Банирани Играчи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Wazzaaap  :: Се за Counter-Strike :: Игри-
Отиди до: