Wazzaaap

Wazzaaap Forum 92.53.42.53:27016
 
HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Server Powerd By : Скршиот-Screenshot 14iznkn
Wazzaaap

Share
 

 Скршиот-Screenshot

Go down 
АвторПорака
insaneivan
Web Coder
insaneivan

Мислења : 31
Години : 26
Придружен на : 2009-02-28

Скршиот-Screenshot Empty
ПишувањеПредмет: Скршиот-Screenshot   Скршиот-Screenshot I_icon_minitimeПон Мар 09, 2009 3:35 am

Ете така..
темава гласи за да ставите некој скрш од вашиот скор..
Ајде да видиме кој каков скор имаSmileSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wazzaaap.macedonianforum.net
insaneivan
Web Coder
insaneivan

Мислења : 31
Години : 26
Придружен на : 2009-02-28

Скршиот-Screenshot Empty
ПишувањеПредмет: Re: Скршиот-Screenshot   Скршиот-Screenshot I_icon_minitimeПон Мар 09, 2009 3:44 am

Еве од Wazzaaap Серверот :
Скршиот-Screenshot 2ajritv
Еве од kgn серверот,така на брзинка влегов,на 10минSmile
Скршиот-Screenshot 14b13yf
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wazzaaap.macedonianforum.net
 
Скршиот-Screenshot
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Wazzaaap  :: Се за Counter-Strike :: Игри-
Отиди до: